Lucie Stýskalová
26.5.2011

Poslední cvičení

Poslední cvičení v bazénu Hořovice 30.5.2011 Znovu začínáme cvičit v září. Přeji krásné léto plné sluníčka. Lucie

19.4.2011

Velikonoce

Velikonoční pondělí 25.4.2011 necvičíme.

16.4.2011

Bazén Hořovice

Čtvrteční hodiny Aquaaerobiku v bazénu Koeko Hořovice ZRUŠENY. Pondělní hodiny beze změny. Budeme i nadále cvičit vždy od 20:00 hod. Na Vaši účast se těší Lucie

LUCIE STÝSKALOVÁ

Instruktorka Aqua-aerobicu Lucie Stýskalová se narodila ve znamení ryb a možná právě proto tolik miluje vodu a vše s ní spojené. Již od dětství se věnuje různým pohybovým aktivitám - tanec, plavání, bojová umění Wing chun - kung fu, badminton nebo tenis a současně zvládá náročné povolání manažerky incomingové cestovní kanceláře. Před několika lety objevila kouzlo aqua-aerobicu a okamžitě tomuto cvičení propadla. Po krátké době se rozhodla udělat trenérské zkoušky a začala předcvičovat.

Jednoho dne jsem vyzkoušela hodinu aqua aerobicu bylo to úplně něco jiného. Je pravda, že první hodinu jsem nevěděla, která ruka je levá, která práva a každý pohyb mi připadal velmi směšný.

Nechtějte raději znát ty pocity, když lektorka poprvé předstoupí před své 'cvičence' - to už je ale dávno. Nyní se na každou hodinu moc těším a velkou odměnou pro mě je, když vidím, že z mých hodin odcházíte spokojené a plné dobré nálady a dobrého pocitu ze cvičení.

Ráda od září přivítám každého z Vás na mých nových hodinách ať už jste začátečníci nebo pokročilí.